Skuteczną metodą na pozbycie się prusaków , francuzów , karaluchów , karaczanów jest zabezpieczenie mieszkania przed tymi uciążliwymi owadami.

Sami możemy wykonać zabezpieczenie mieszkanie przed prusakami , francuzami , karaluchami montując siatki w wentylacjach, moskitiery w oknach , oraz uszczelnić silikonem rury sąsiadujące z innymi mieszkaniami , lub otworami wodno kanalizacyjnymi. Warto pamiętać o szczelności progu drzwi wejściowych, ponieważ prusaki przechodzą także do domu z klatki schodowej. Następnie należy wytępić wszystkie owady przebywające w naszym domu. Dobrym sposobem jest wezwanie profesjonalnej firmy która przeprowadzi zabieg dezynsekcji zwalczania prusaków, francuzów, karaluchów, karaczanów. Wysokiej jakości środki wykorzystane do oprysku i żelowania w 100% usuną owady z naszego mieszkania i wspólnie z owadoszczelnością wszelkich miejsc i zakamarków daje nam gwarancję życia bez prusaków, karaluchów i innych owadów.

Jeżeli mamy obawy czy szczelnie zabezpieczyliśmy lub zabezpieczymy mieszkanie przed tymi owadami, możemy skonsultować się telefonicznie z osobą która będzie przeprowadzała u nas dezynsekcję, albo zapytać o to przy okazji technika wykonującego zabieg dezynsekcji w naszym mieszkaniu.

                                           

Jaka jest najlepsza metoda na pozbycie się prusaków?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *