logo ddd

“Jedno jest pewne! Zawsze działamy skutecznie...”

Ozonowanie

Ozonowanie to skuteczna i nowoczesna metoda odkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy a także wpływa na zmianę właściwości najróżniejszych związków organicznych decydujących o przykrych zapachach. Nie maskuje źródła odoru, ale trwale go usuwa. Dzięki generatorowi ozonu, mozliwe jest uzyskanie wysokich stężeń ozonu w krótkim czasie. Ozonowanie sprawdza się w przypadku osób chorych na alergię (likwiduje roztocza), a w okresach przejściowych, kiedy zachorowalność jest nasilona warto zapobiegać rozwijaniu się bakterii, i wirusów w pomieszczeniach.
 
 
Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych.

Ozon znalazł szerokie zastosowanie i jest wykorzystywany w:

hotelarstwie (dbając o standard hotelu i odwiedzających gości oczekujących wysokiej jakości usług warto zadbać o świeże powietrze w pokojach, aulach oraz zapachów wydobywających się z kuchni podczas przygotowywanych potraw. Poza tym pozbywasz się wirusów bakterii, roztoczy a także zapachu dymu papierosowego po gościach, którzy nie mogą oprzeć się pokusie zapalenia papierosa w strefie do tego nieprzeznaczonej.

gastronomii (eliminuje niepożądane zapachy kuchenne, odory dymu i spalenizny Idealny sposób na odkażenie urządzeń oraz narzędzi kuchennych).

przedszkolach, żłobkach (usuwając okresowo wirusy, bakterie i alergeny, zwiększamy szansę na uniknięcie zachorowań dzieci. Ozon dezynfekuje i wnika w każdy materiał, wykładziny, zasłony, zabawki itp. Każdy z rodziców doceni starania i zdrowie dzieci).

mieszkaniach po zgonach (Dezynfekcja po zmarłym za pomocą ozonowania całkowicie odkaża i sterylizuje pomieszczenie, w którym znajdowały się zwłoki).

domach, mieszkaniach,biurach (zniszczy roztocza, pleśnie i grzyby, czyli groźne alergeny, gnieżdżące się w dywanach, pościeli, zasłonach, ubraniach oraz szafach ubraniowych. Ochroni twoje mieszkanie przed uciążliwymi insektami jak muchy, komary, mole itp.).

siłowniach, salach fitness, szatniach (usuwa niepożądane zapachy, poprawiając komfort osobom ćwiczącym oraz jakość powietrza, dokładnie dezynfekuje wszystkie powierzchnie: materacy, ławeczek, uchwytów, siodełek, a także wnika w każdy materiał i dociera do trudno dostępnych miejsc.).

magazynach (szybko, skutecznie a przede wszystkim bezpiecznie usuwa bakterie, wirusy,grzyby, pleśnie i nieprzyjemny zapach. Ozonowanie magazynów nie wpływa na normalny tryb ich pracy).

chłodniach (ozonowanie pozwoli na szybkie wysterylizowanie i zapewnienie idealnej czystości) - samochodach (bezpieczny sposób na pozbycie się bakterii, pleśni i nieprzyjemnych zapachów z całego układu klimatyzacji i z wnętrza samochodu) - itp.
 

Właściwości: Ozon jest gazem niebieskim, cięższym od powietrza a także silnym utleniaczem. Ozon powstaje podczas wyładowań energetycznych np podczas uderzeń piorunów więc po burzy w powietrzu jest odczuwalny zapach ozonu. Można go również uzyskać w trakcie wyładowań elektrycznych (koronowych), produkowanych przez generator ozonu w wysokim stężeniu w krótkim czasie. Usługi ozonowania znalazły szerokie zastosowanie w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji, dezodoryzacji.

 

OZONOWANIE-  BIUR, PRZEDSZKOLI, POMIESZCZEŃ,

 
 

Referencje


Partnerzy

Gwarantujemy najwyższą jakość
naszych usług

Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient
sprawdź nas i zadzwoń

tel. 730 55 55 99
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności