logo ddd

“Jedno jest pewne! Zawsze działamy skutecznie...”

Zgony

 
KOMPLEKSOWE USŁUGI SPRZĄTANIA CZYSZCZENIA DEZYNFEKCJI PO ZMARŁYCH

dezynfekcja i odkażanie miejsc po zgonie, morderstwie, samobójstwie.
 

Skontaktuj się z profesjonalistami z tej branży, którzy dostosują się do potrzeb klienta. Szybko uzyskasz niezbędne informacje, które wyjaśnią jak wygląda przebieg naszej pracy, wymagającej szczególnego potraktowania higienicznego. Wszelkie prace związane z usługami sprzątania po zgonie, dezynfekcji po zgonie wykonamy na terenie całego kraju. Należy pamiętać, iż rozkład ciała w zamkniętym pomieszczeniu stwarza ogromne niebezpieczeństwo skażenia powietrza. Niezwylke ważną rolę odgrywa czas, w którym firma sprzątająca miejsce po zgonie podejmie swoją pracę czyszczenia, dezynfekcji i dezodoryzacji( usuwanie fetoru). Firma DDD Perfekt wykorzystuje metody fizyczne, chemiczne, biologiczne. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i nas samych. Pozbywamy się śladów krwi, odpadów organicznych, zabrudzeń biologicznych włącznie z usuwaniem podłóg, mebli, tapet i wszystkich rzeczy mało i dużogabarytowych. Zwalczamy uciążliwy, niebezpieczny fetor utrzymujący się w pomieszczeniu włącznie z ozonowaniem pomieszczeń. Zapobiegamy powstawaniu skażenia epidemiologicznego.

Wybierz rzetelną firmę.  
Skontaktuj się właśnie z nami a nie będziesz musiał martwić się i narażać na wzywanie kolejnej firmy oraz na dotatkowe koszty. Technicy naszej firmy posiadają niezbędną wiedzę, praktykę oraz logicznie rozpożądzają powierzonymi zadaniami. Omawiamy z klientami wszystkie etapy podejmowanych działań naszej firmy po to abyście nabrali pewności i wiarygodności do naszego profesjonalizmu w tej specjalistycznej branży
 

 

Jak długo trwa sprzątanie i czyszczenie mieszkania po zgonie, samobójstwie, morderstwie?
Przewidywany czas kompleksowego czyszczenia po zmarłym, morderstwie jest zależny od rozkładu ciała. Jeżeli zgon powstał w sposób naturalny i ciało leżało przez kilka dni , to rozkład następuje głównie od wewnątrz. Jeżeli w miejscu zdarzenia nastąpiło samobójstwo lub morderstwo oraz gdy zwłoki leżały długo , a krew i tkanki wypłynęły z ciała to proces czyszczenia, dezynfekcji i dezodoryzacji wymaga cięższej pracy i dłuższego czasu. Przedstawiamy etapy zabiegu czyszczenia , dezynfekcji i usuwania fetoru.
 
Przebieg prac następujący po zgonie, morderstwie, samobójstwie od rozpoczęcia prac przez firmę DDD Perfekt do odbioru przez klienta.
Poniższe czynności wykonywane są zgodnie z programem w zależności od stopnia skażenia mieszkania.

1. Omawianie z klientem przebiegu naszych prac oraz przedstawienie wyceny.
2. Dezynfekcja całego mieszkania przy użyciu zamgławiacza ULV ( zimną parą zawierającą środki silnych utleniaczy , które posiadają właściwości grzybobójcze i bakteriobójcze).
3. Opróżnienie pomieszczenia z jego zawartości: mebli( łóżek, dywanów, gabarytów), śmieci oraz demontaż podłóg, zrywania tapet, czyszczenia ścian i sufitów( opróżnienie pomieszczenia jest uzależnione od poziomu skażenia pomieszczenia).
4. Dezynfekcja środkami neutralizującymi płyny ustrojowe tkanek, krwi, fekali (Nie używamy tanich i niesprawdzonych półśrodków).
5. Zabezpieczamy pozostałości organiczne po zmarłym w pojemnikach. 6. Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń. Wykorzystujemy nowoczesne metody dezynfekcji poprzez użycie generatora ozonu, który trwale usuwa bakterie, wirusy oraz uciążliwy fetor, Ozon wnika we wszystkie szczeliny nie niszcząc przy tym przedmiotów, pomaga często odratować wartościowe rzeczy, meble z mieszkania.
7. Dezodoryzacja środkami neutralizującymi biologiczne zapachy specjalnym Eliminatorem.
8. Mikrodyfuzja Mikrodyfuzorem.
9. W przypadku silnego rozkładu zwłok w następstwie czego doszło do rozwoju owadów przeprowadzamy dezynsekcję w celu ich usunięcia.
10. Dezynfekcja klatki schodowej, windy.
11. Odbiór pomieszczenia przez klienta.
Oferujemy wykonywanie kompleksowego czyszczenia, sprzątania, dezynfekcji i dezodoryzacji po zmarłych, samobójstwie, morderstwie. Sprzątanie po śmierci- pozostaw profesjonalistom. Powierzone usługi sprzątania mieszkań po osobach zmarłych, zgonach, samobójstwie wykonujemy w najdrobniejszych szczegółach. Pozostawimy po sobie porządek - przekazujemy czyste mieszkanie w ręce naszego klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h także w weekendy.
 
Usługi sprzątania po zgonie świadczymy dla:
• Spółdzielni Mieszkaniowych
• Wspólnot Mieszkaniowych
• Instytucji Państwowych
• Przedsiębiorstw
• Osób prywatynych Na wykonane usługi przez naszą firmę wystawiamy faktury.


Częste pytania zadawane przez naszych klientów
Jaki jest koszt usługi sprzątania po zgonie? 
Cena usługi sprzątania po zgonie określana jest indywidualnie, w zależności od rozkładu ciała, miejsca zgonu oraz poziomu zabrudzenia miejsca, w którym doszło do zdarzenia. Opierając się na opisie lub zdjęciach zdarzenia oraz informacji o długości pobytu po śmierci denata, postaramy się udzielić przybliżoną cenę za usługę. Gwarantujemy wysoką jakość usług.

W naszym kraju powstaje coraz więcej firm zajmujących się usługami sprzątania po śmierci. Bywa tak, że firmy te nie posiadają kwalifikacji, wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu, detergentów oraz ochrony BHP co w skutkach nie przyniesie pożądanego efektu oraz zagraża życiu lub zdrowiu im samym oraz osobom, które będą miały przebywać w tym pomieszczeniu po nieodpowiednieo przeprowadzonej usłudze. Firmy oferujące tanie usługi sprzątania po zgonie często traktują swoje prace jak zwykłe rutynowe sprzątanie, w konsekwencji czego po takim niechlujnym zabiegu mogą pozostać groźne wirusy, bakterie, patogeny i fetor. Czasami rodziny wykonują czyszczenie na własną rękę, ale nie usunęli silnego fetoru i kontaktowali się z nami, po czym okazuje się że resztki płynów ustrojowych pozostały w szparach desek podłogowych i nie zostały należycie usunięte i zdezynfekowane, w wyniku czego narazili siebie na utratę własnego zdrowia i niezapomnianych niemiłych wspomnień. Zaufaj firmie, która z takimi sytuacjami ma do czynienia na co dzień.
 
Czy kompleksowo posprzątamy i usuniemy nieprzyjemny zapach (fetor) w miejscu gdzie doszło do zgonu?
Pracownicy naszej firmy wykonują usługi czyszczenia po śmierci profesjonalnie niezależnie od stanu rozkładu zwłok. Czyszczenie miejsca zgonu, morderstwa, samobójstwa uzależnione jest od indywidualnego przypadku. Proces zabiegu sprzatania po zgonie zawsze zaczynamy od dezynfekcji. Następnie usuwamy ślady krwi, odpadki organiczne z zachowaniem wszelkich norm higienicznych. Wykorzystujemy specjalistyczne środki neutralizujące płyny ustrojowe, dezynfekujemy lokal dezynfektolami oraz detergentami do dezodoryzacji. Wykorzystujemy metodę ULV zamgławiając pomieszczenie po zgonie oraz pomieszczenia przyległe miejscu zdarzenia. Ozonujemy pomieszcenie wykorzystując generator ozonu usuwając niebezpieczne dla zdrowia zarazki, bakterie i alergeny oraz nieprzyjemny fetor. Opróżniamy mieszkania i pomieszczenia z mebli, śmieci wielogabarytowych poddając je utylizacji. Po wykonanej usłudze sprzątania po śmierci pozostawiamy i oddajemy klientowi lokal czysty i wolny od fnieprzyjemnego zapachu.
 
Jakimi usługami się zajmujemy?
Wykonujemy kompleksowe usługi sprzątania włącznie z opróżnianiem mieszkań:
• sprzątamy po zabójstwach
• sprzątamy po zmarłych
• sprzątamy po zgonach • sprzątamy po zdarzeniach losowych
• sprzątamy po samobójstawch

Dodatkowo zajmujemy się usługami:
Sprzątamy i opróżniamy pomieszczenia z zanieczyszceń gdzie powinna zostać przeprowadzona dezynfekcja i specjalistyczna usługa. Sprzątanie np. lokali, w których dochodziło do stałych libacji, po eksmisjach itp. W naszej ofercie zajmujemy się także deratyzacją dezynsekcją i dezynfekcją.

Nasze Certyfikaty 

Partnerzy

Gwarantujemy najwyższą jakość
naszych usług

Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient
sprawdź nas i zadzwoń

tel. 730 55 55 99
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności